Prosinec 2008

Vánoce

30. prosince 2008 v 9:17 | Annie |  :Moje kecy a blbosti spojený s GD:
Takže ze začátku fakt srry ale nestíhám :( Fakt je mi líto že sem vám nenapsala už třeba 22.12., ale u nás se pořád něco děje takže je to fakt na levačkku....Co jste dostali pod stromeček? Hih já toho dostala celkem dost ;-) nejvíc sem měla radost asi z repráčků k mobilu a kalendáři s GD :)

předek
zadek

tak se mějte...a snad se ještě o prázdninách ozvu...

Novinky

7. prosince 2008 v 11:10 | Annie |  :Moje kecy a blbosti spojený s GD:
Ahojky, takže ze všeho nejdřív se vám strašně moc omlouvám, že sem nepíšu, ale nějak nestíhám...dám vám sem alespoň pár novinek o GD (když už vám sem je teda nedávám pravidelně :()

Značka Converse, kterou všichni asi dobře znáte navhla nový model Conversek podle Billieho.tady je obrázek →

Na stránce www.greenday.com si můžete objednat nové GD trička, takhle vypadají →

Přeložený nový rozhovor s Billem si můžete prohlídnou dole.

Alternative Press: V tomhle čísle magazínu a v našem rozhovoru se dovíte o nových písních a příběhu, který stojí za nejnovějším dílem Green Day. Vzhledem na množství skvělého materiálu, který nám kluci z kapely nechali, jsme nemohli zůstat jen při tom. V první části tohohle dvoudílného rozhovoru nám zpěvák kapely Billie Joe Armstrong povědel o spolupráci s producentem Butchem Vigem, rozebral stereotyp rockové hvězdy, a jak se mu povedlo napsat nejúžastnější a nejsilnější písničky během 20-ti letého působení kapely.

AP: Co je největší hudební myšlenkou, kterou plánujete dát na tohle nové album?
Billie: Víte, v podstatě se moc rád podílím s přípravami a vždy sem se snažil podívat na možnosti jak si napsat power-popovou hudbu. Víte, to je jak něco si vzít - a to může být cokoli od Creation cez, Beatles, Cheap Trick, Who anebo Jam - a pokusit se to rozšířit o myšlenku, jak by z toho mohl být tří akordový "chaos". A jak to udělat na cestě, kde jsou přípravy prostě nevyzpytatelné. Takže se snažím sám sebe zlepšovat v psaní textu a v tom stát se dobrým skladatelem. Vždy sem byl za skvělými a velkými alby a stále v to věřím, neříkám, že na to půjdu takhle tvrdě vždycky - někdy přijde čas, kdy budu chtít něco spontálnějšího a jen tak z facky - ale při tomhle albu sem měl pocit že nato prostě musím jít takhle.